LATVIAN EDEN

Льняные коврике в форме листьев деревьев Латвии.

100% ручная работаs.

ЧТО ТАКОЕ LATVIAN EDEN?

Latvian Eden ir mazs ģimenes uzņēmums, kas ražo lina paklājiņus Latvijas koku lapu formās. Šajā mājaslapā varat tuvāk iepazīties ar mūsu stāstu un uzzināt kā ir radies nosaukums un ideja. Veikala sadaļā varēsiet iegādāties paklājiņu sev vai kādam dāvanā. Ja rodas kādi jautājumi, droši varat sazināties ar mums, izmantojot kontaktu formu.

ПОЧЕМУ ЛЁН?

Lina audums ir dabīgs materiāls ar daudzām vērtīgām īpašībām un rada ļoti latviskas asociācijas. Tāpēc, ja paklājiņi Latvijas koku lapu formās, tad viennozīmīgi - tikai lins. Lai arī pēc taustes lins ir nedaudz stingrāks par kokvilnu, tas teicami uzsūc mitrumu, ir gaisa caurlaidīgs un tam piemīt dabīgas antiseptiskas īpašības! Jā - lina audums nogalina baktērijas, novērš sēnīšu slimības, iekaisumus, ādas inficēšanos. Savulaik zinātnieki izdarīja pārsteidzošu atklājumu - lina ķirurģiskie diegi absorbējas pēc  2-3 mēnešu šuves sadzīšanos bez jebkādām sekām. Lina audumi ir stipri un ilgi kalpo, ir izturīgi pret tādām sadzīves iedarbībām kā mazgāšana un gludināšana un, galu galā - tas ir smuks!

КАК ИСПОЛЬЗОВАТЬ ЛЬНЯНОЙ КОВРИК Latvian Eden?

Latvian Eden paklājiņu izmantošanas iespējas ir tik daudz, cik nu vien katra izdoma un iztēle spēj atļauties. Ja Tu jau esi iegādājies mūsu paklājiņu un Tev ir radusies vēl kāda jauna ideja paklājiņa izmantošanai, dalies ar savu stāstu Instagram un ietego mūsu profilu - priecāsimies uzzināt par to, kā vēl var izmantot Latvian Eden lina paklājiņus!

Paklājiņš ļoti labi noderēs jaundzimušajiem, mācoties velties, vērojot lielo pasauli, spēlējoties.  To var izmantot bērnu fotosesijām, īpaši pirmajā dzīves gadā.

Latvian Eden paklājiņus bieži izmanto, Baby shower ballītēm, topošai māmiņai dāvanā, pirmsskolniekam bērnistabā.

Paklājiņu var ņemt līdzi uz pikniku svaigā gaisā, pastaigā vai ilgākā ceļojumā. Tas ir viegls, to ir ērti paņemt līdzi uz pastaigu mežā, pludmalē vai pilsētas parkā. Paklājiņš lieliski papildinās jūsu atpūtas komplektu un sniegs papildu komfortu, ka arī padarīs Jūsu atpūtu dabā estētiskāku.

Tas patiks arī mājas mīluļiem - to var izmantot kā guļvietu sunim vai kaķim. Paklājiņš ir higiēnisks, nav kairinošs, neizraisa alerģiskas reakcijas. Var lietot gan mājās, gan ceļojot, tādā veidā saglabājot automašīnu tīru un radot mīlulim komfortu ceļojuma laikā.

Paklājiņš labi iederas jebkurā interjerā - gan bērnistabā - kā paklājs rotaļām un brīvā laika pavadīšanai, gan viesistabā - kā stilīgs interjera akcents. Paklājiņš jebkurā telpā kļūst par īsto Latvijas dabas referenci, radot asociācijas par mežiem un pļavām.

Kas LATVIAN EDEN LINA PAKLĀJIŅiem iekšpusē?

Mēs piedāvājam divu veidu pildījumus lina paklājiem - lina šķiedra un sintepons.

LINA ŠĶIEDRA

Lina šķiedra arī ir hipoalerģiska, tāpēc droši  ir stingra un izturīga, bet tai pat laikā ir viegla, gaisu caurlaidīga. Tas viegli uzsūc šķidrumu, ātri žūst. Lai gan sākumā lina šķiedra ir cieta, nedaudz kokaina, mazgāšanas rezultātā tā kļūst vijīga, zīdaina un patīkama pieskārienam.

sintepons

Sintepons ir hipoalerģisks materiāls, tas tiek izgatavots no poliestera šķiedrām, tāpēc nodrošina augstu elastību un nodilumizturību. Sinteponam ir labas siltumizolācijas īpašības, tas piešķir paklājiņam maigumu un apjomu. Sinteponu izmanto spilvenu, segu un rotaļlietu pildīšanai. Tas ir ekoloģiski tīrs produkts, nav toksisks, neuzsūc sevī nepatīkamas smaržas un tajā neiemājo slimību izraisoši mikrobi un putekļu ērcītes. Šajā materiālā neattīstās sēnīšu infekcijas un neveidojas pelējums. Sintepons ir ļoti praktisks materiāls, tas ir viegls un to var ērti mazgāt, tas ātri žūst, jo šķiedras neuzsūc ūdeni.

Kur iegādāties LATVIAN EDEN LINA PAKLĀJIŅus?

Mūsu paklājiņus var iegādāties tepat, mūsu mājaslapas veikala sadaļā.
Citreiz mūs var satikt arī amatnieku tirdziņos. Par izbraukuma tirgošanu var uzzināt mūsu Facebook un Instagram kontos.