jautājums, kas aizveda mūsu ģimeni vienā lieliskā ceļojumā

Ideja par paklājiņiem radās gatavojoties mūsu kāzām.
Ģimene ir viena lieliska Dieva ideja. Mūsu ģimenes lielākā vērtība ir Dievs, tāpēc kāzas mēs uztvēram nevis vienkārši par laimīgu dienu, bet gan par kaut ko daudz dziļāku. Pirmā ģimene, kas ietvēra sevī Ādamu un Ievu radās Ēdenes dārzā. Tāpēc arī mūsu kāzu noformējums tika izveidots kā Ēdenes dārzs, kur gatavošanas procesā radās neliels jautājums- Kādu skaistu paklājiņu var likt zem ceļiem brīdī, kad lūgsim?

Kādā bildē internetā ieraudzījām paklājiņu koka lapas formā. Tas mums ļoti iepatikās un nolēmām paši tādu uzšūt. Kamēr šuvām, ik pa laikam paspruka tāds jociņš – nu tagad var arī savu biznesu uzsākt!

joks-jokam, bet kāpēc gan nē?


Jociņš aiz jociņa un paši nepamanijām, kā šī ideja sāka grozīties mūsu galvās. Mēs sākām sapņot, cik jauki būtu ja mūsu jaunai ģimenei būtu kāda sava lieta. Sapņi diezgan ātri pārvērtās  neliela plāna sastādīšanā un finanšu sadalīšnā. Mēs nolēmām pameiģināt. Paskatījāmies uz savu ideju, kas bija sarakstīta uz nelielas lapas, aizlūdzām par šo un devāmies šajā aizraujošajā ceļojumā, ar cerību, ka, ja Dievs mūs vedīs šajā ceļojumā, tad viss notiksies!

kā izskatītos koka lapas, ja Ēdenes dārzs būtu Latvijā?


Nosaukums radās ļoti dabiski un ātri. No kāzām paņēmām ideju par Ēdenes dārzu. Arī mūsu kāzu datums -  18.novembrīs motivēja mus domāt par preces aktualizēšanu tieši Latvijas iedzīvotājiem. Tā radās doma par to, ka šujam Latvijas koku lapas. Beigās sanāca ļoti foršs nosaukums  - „Latvian Eden”. Kā teica vīrs: „Ja Ēdenes dārzs atrastos Latvija, tā koku lapas izskatītos šādi!” 


"Ģimene - ir viena lieliska Dieva ideja. Caur Latvian Eden esam labāk iepazinuši viens otru. Tik jauki bija redzēt, cik ātri manam vīram izdevās iemācīties šūt!" - Svetlana


"Latvian Eden ir mūsu sirds lieta, nevis iespēja nopelnīt lielu  naudu. Ar daļu no nopelnītā cenšamies atbalstīt cilvēkus, kuri kalpo Dievam" - Konstantīns


No pašas dzimšanas brīža mūsu mazā Bella kļuva par Latvian Eden paklājiņu testetāju. Pirmos sešus mēnešus viņa pavadīja lielāko dienas laiku uz Liepas paklāja, kur mācījās velties, griezties un vienkārši gulēt un vērot lielo pasauli.


Paklājiņš ļoti jauki noder, kā fotosesijas elements. 


Mēs nepalaidām iespēju doties svaigā gaisā un baudīt ģimenes piknikus, līdzi paķerot paklājiņu, kur Bella var droši sēdēt, gulēt.